Oglądaj polską telewizję w UK za darmo i legalnie


W 2018 roku Unia Europejska zniosła ograniczenia prawne, które nie pozwalały na oglądanie polskiej TV poza granicami kraju. Tak więc jeśli ktoś chce oglądać polską telewizję w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Holandii, Włoszech, Hiszpanii czy jakimkolwiek innym kraju Unii Europejskiej to może jak najbardziej robić to bezpłatnie i legalnie.

Polską telewizję możemy oglądać legalnie podczas tymczasowego pobytu poza granicami kraju poprzez serwis WP Pilot. Jeśli mieszkasz w Polsce i wykupiłeś dostęp do usługi wideo (lub korzystasz z bezpłatnej opcji), masz prawo korzystać z tej usługi także w innym kraju Unii Europejskiej. Aby uzyskać dostęp do polskiej telewizji, należy przejść na stronę WP Pilot, a następnie założyć darmowe konto, które jeśli przebywamy poza granicami Polski musimy zweryfikować. Najprostszy i najszybszy sposób to podanie polskiego konta bankowego, nic nie zostanie pobrane z naszego konta a dostęp do polskich programów uzyskujemy natychmiastowo.

WP Pilot posiada również aplikację mobilną na telefony iPhone oraz Android. Urządzenia z systemem Android posiadają funkcję "Screen mirroring", dzięki której możemy wysłać obraz z naszego telefonu prosto na telewizor. Jeśli ktoś posiada Chromecast to również będzie w stanie włączyć polską telewizję na telewizorze.

Oczywiście największą popularnością polska telewizja poza granicami kraju cieszy się podczas dużych wydarzeń sportowych, takich jak rozgrywki naszej reprezentacji w piłkę nożną czy siatkową. Tak więc teraz możemy spokojnie zasiąść na wygodnej kanapie i obejrzeć mecz z polskim komentatorem, za darmo i zupełnie legalnie.

No comments

Powered by Blogger.