Najlepsza sieć na kartę w UK, pay as you go [aktualizacja]


Na terenie Wielkiej Brytanii istnieje wielu operatorów sieci komórkowych. Niektórzy z nich posiadają własną infrastrukturę np: Vodafone, O2, Three, T-Mobile oraz Orange, te dwa ostatnie połączyły się tworząc sieć EE (Everything Everywhere). Jednak najciekawsze oferty posiadają operatorzy wirtualni, a jest ich całe mnóstwo: szeroko reklamowane Lebara, Lycamobile, Vectone, Delight Mobile, Asda Mobile, Tesco Mobile oraz coraz bardziej popularny Giffgaff.

Giffgaff – tanio jak na kontrakcie ale bez kontraktu

Get a free giffgaff Sim

Giffgaff to operator wirtualny, który korzysta z nadajników O2, więc jeśli masz telefon z simlockiem O2 nie musisz go zdejmować, aby telefon działał w nowej sieci.
Nie ma tutaj ukrytych kosztów - wszystko jest przedstawione czarno na białym, co jest wielkim plusem.
Stała opłata za połączenia wynosi 25p/min, sms 10p, jednak najkorzystniejsza oferta to wykupienie miesięcznego pakietu zwanego goodybag.

Zobacz także: Darmowy internet WiFi w UK dla użytkowników giffgaffa

Od 15 Czerwca 2017 nie ma opłat roamingowych, więc jeśli wyjeżdżamy na wakacje do Polski, Grecji, Hiszpanii czy jakiegokolwiek innego kraju w Unii Europejskiej możemy korzystać z telefonu tak jak w UK (po Brexicie miało się to zmienić, jednak dobra wiadomość jest taka, że jak na razie nic się nie zmieniło).

Kilka istotnych informacji.
- Darmowe rozmowy i smsy w sieci giffgaff (jeśli doładujesz telefon raz na 3 miesiące), maksymalna długość rozmowy to 60 minut, następnie aby uniknąć opłat należy się rozłączyć i zadzwonić ponownie.
- Goodybags ważne są tylko 30 dni i po upływie tego terminu należy wykupić następny pakiet, niewykorzystane minuty lub smsy przepadają.
- Payback czyli np za każdą nową zwerbowaną osobę do sieci dostaniesz równowartość £5 plus punkty za aktywność na forum
- Wszystkie połączenia na numery 0800, 0808, 0500 są bezpłatne
- Obsługa klienta, wsparcie techniczne jest tylko dostępne poprzez stronę support.giffgaff.com, na stronie są tak zwani agenci, którzy udzielają pomocy w ciągu 24h.
- Koszt rozmowy do Polski na telefon stacjonarny to 1p/min, na komórkę 5p/min, a sms 6p

Darmową kartę SIM można zamówić online, jeśli użyjesz tego linku po aktywacji karty na konto otrzymasz dodatkowe £5.

Get a free giffgaff Sim


Wirtualni operatorzy często kuszą promocjami, dlatego warto przed zamówieniem darmowej karty SIM przejrzeć ich aktualne oferty i wybrać tę najdogodniejszą.

No comments

Powered by Blogger.