Jak zdobyć oprocentowanie 14% w RatesetterRateSetter to jedna z największych i najbardziej popularnych platform P2P w UK, która obecnie rozdaje bonus dla inwestorów w wysokości £100. Wystarczy zainwestować £1000 na rok w dowolny produkt na stronie.
RateSetter jest platformą inwestycyjną założoną w 2010 roku i od tego czasu wypracowała sobie bardzo dobrą renomę, żaden inwestor jak dotąd nie stracił zainwestowanych pieniędzy. Mają oni tak zwany "Provision Fund", czyli odłożone pieniądze na pokrycie pożyczek, które nie zostały spłacone. Oczywiście należy pamiętać, że nie jest to konto bankowe i ryzyko zawsze istnieje, ale jak widać jest niskie.

Jak wycisnąć 14% z naszej inwestycji?

Wystarczy kliknąć tutaj, aby przejść na stronę Ratesetter.com, założenie konta jest rozłożone na kilka kroków, aby spełnić kryteria bonusu musimy zainwestować w dowolny produkt na stronie ale najłatwiej wybrać "1 Year Market" i przelać £1000, polecam płatność kartą debetową, jest to najszybsza i darmowa opcja. Po wykonaniu depozytu należy zainwestować pieniądze.

Po upływie roku otrzymamy 100 funtów plus odsetki za inwestycję, które obecnie wynoszą 4% dla "1 Year Market" (oprocentowanie często się zmienia), tak więc w całości na naszym koncie będzie £1140, gotowe do wypłaty na nasze konto bankowe lub dalsze inwestycje na portalu. Myślę, że jest to dość bezpieczna inwestycja z bardzo dobrą stopą zwrotu, tak więc naprawdę warto skorzystać.

Pamiętajcie, że dzięki "Personal Savings Allowance" dla "Basic rate tax payer" od zarobionych w taki sposób pieniędzy nie musimy płacić podatku do kwoty £1000, a "Higher rate tax payer" do kwoty £500 rocznie.

Jeśli skorzystacie z tej oferty i użyjecie linku z mojego artykułu to dostaniecie bonus £100, natomiast ja dostanę dodatkowo od RateSetter £50, tak więc z góry dziękuję tym, którzy kliknęli w linka i zainwestowali.

No comments

Powered by Blogger.