Jak zdobyć Amazon Prime za darmo na 6 miesięcy


Będąc członkiem Amazon Prime dostajemy darmową, szybką dostawę oraz dostęp do wielu serwisów dostarczanych przez firmę Amazon, ale ta usługa kosztuje aż £79 rocznie, można jednak zdobyć ją za darmo i to aż na 6 miesięcy.

Jako nowy członek, każdy może rozpocząć darmowy 30 dniowy trial Amazon Prime Free Trial i jeśli nie chcemy płacić po tym okresie musimy zalogować się na konto i odznaczyć automatyczne odnowienie serwisu. Po upływie 12 miesięcy, możemy ponownie skorzystać z triala.

Członkowie Amazon Prime mają dostęp do:
  • Darmowej dostawy następnego dnia, obejmuje rzeczy poniżej £20
  • Dostęp priorytetowy do lightning deals
  • Darmowy dostęp do Amazon Prime Video
  • Darmowy dostęp do Amazon Prime Music (podobny do Spotify)
  • Dostawa w 2 godziny używając aplikacji Amazon Prime Now
Amazon oferuje również specjalny 6-cio miesięczny trial dla studentów, a nazywa się on Prime Student. Aby zakwalifikować się do otrzymania tej oferty należy wysłać do Amazona zdjęcie naszej karty NUS extra (National Union of Students).

Kartę NUS extra otrzymać może każdy uczeń lub student, uczący się w college’u lub uniwersytecie w dowolnym trybie - stacjonarnym, zaocznym czy nawet on-line, tak więc praktycznie każdy.

Najprostszą metodą na legalne zdobycie karty NUS extra, jest wykupienie kursu online. Dostępność kursów, które uprawniają nas do otrzymania karty NUS jest dość spora, ale najtańsze kursy można znaleźć na takich stronach jak Groupon czy Wowcher, koszt do 20 funtów.

Wyrobienie karty NUS extra kosztuje £12, tak więc w sumie musimy wydać około £30, ale ta inwestycja szybko się zwróci, ponieważ karta daje nam również dostęp do wielu zniżek i promocji, a honorowana jest przez setki firm i instytucji w całej Wielkiej Brytanii.

Kiedy już otrzymamy kartę NUS, należy kliknąć tutaj i wysłać skan/zdjęcie naszej karty. Jeśli nasza aplikacja zostanie przyjęta, wówczas rozpoczynamy okres 6-ciu "darmowych" miesięcy z Amazonem, jeśli zostawimy w opcjach automatyczne odnowienie serwisu, to wówczas koszt roczny Amazon Prime to tylko £39, czyli 50% pełnej ceny i będziemy mogli korzystać z tej zniżki przez następne 3 lata.

No comments

Powered by Blogger.