Zdobywaj dodatkowe punkty Tesco Clubcard z aplikacją Pay+

Pisałem już o Tesco Clubcard i punktach o tutaj Karta Tesco Clubcard również jako aplikacja w twoim telefonie . Punkty zbieramy za zakupy, a po uzbieraniu powyżej 150 w ciągu 3-ch miesięcy Tesco wyśle nam vouchery, a dzięki Pay+ dostaniemy dodatkowe punkty.
Tesco 27-go Września wypuściło odświeżoną wersję aplikacji PayQwiq, która teraz nazywa się Pay+, pozwala ona na szybie i łatwe płacenie za zakupy po podpięciu karty debetowej lub kredytowej oraz automatyczne zbieranie punktów Clubcard. Dość przydatna opcja kiedy zapomnimy portfela, a musimy zrobić zakupy.

Do 31.12.2018 za każde £4 wydane w sklepach Tesco dostaniemy dodatkowy punkt, jeśli zapłacimy używając aplikacji Pay+.

Aplikacja wyświetla kod kreskowy, który następnie skanujemy przy kasie, tak więc telefon nie musi posiadać NFC, abyśmy mogli z niej korzystać.

Z Pay+ można płacić we wszystkich sklepach Tesco oraz stacjach benzynowych, maksymalny koszt jednorazowej transakcji ma limit ustawiony na £250.

Jedna uwaga, po zainstalowaniu aplikacji należy sprawdzić jaką Clubcartę mamy powiązaną z Pay+, ponieważ zdarza się, że jest to nowa karta, więc należy kliknąć "change card" w aplikacji lub zadzwonić na darmowy Clubcard Helpline, aby podpiąć właściwą.

No comments

Powered by Blogger.