Gdzie jest najbliższa toaleta?

Ile razy zdarzało Ci się desperacko poszukiwać najbliższej toalety a tu, jak na złość, żadna znaleźć się nie chciała?
Z pomocą przychodzą strony/aplikacje do przeglądania i używania na komputerze, laptopie, tablecie, telefoniach z systemami Android lub iPhone.
Oto kilka przykładów:


1. toiletmap.co.uk - bardziej zaawansowana od poniższej i przejrzysta, a co najważniejsze darmowa strona/aplikacja pomocna w odnalezieniu najbliższej toalety w Londynie z możliwością zainstalowania na urządzenia z systemem Android lub iPhone. W tym przypadku poszukiwania możemy filtrować, aby znaleźć toaletę bezpłatną, męską lub damską czy też toaletę dla niepełnosprawnych. W detalach odnajdziemy również godziny otwarcia danego WC.

2.  toiletmaplondon.com - prosta, ale jakże pomocna toaletowa mapa Londynu. Wystarczy wejść na stronę toiletmaplondon.com i wpisać kod pocztowy lub adres, w pobliżu którego chcemy odnaleźć świątynię dumania. Rezultaty okolicznych toalet pojawiają się błyskawicznie - po kliknięciu na ikonkę kibelka możemy poznać szczegółowy adres, dystans od podanej lokalizacji, ewentualne koszty za korzystanie (większość publicznych toalet w UK jest bezpłatna) oraz użytkownikową ocenę danego przybytku.

3. Changing Places - aby odnaleźć najbliższe toalety z możliwością przebrania niemowlaka, możemy skorzystać ze strony changing-places.org, gdzie po kliknięciu tutaj  i wpisaniu kodu pocztowego przejdziemy do mapki z zaznaczonymi okolicznymi przebierakami wraz z ich szczegółowymi adresami.

Gdy znajdziecie się w miejscu, gdzie powyższe wyszukiwarki sprawią Wam problem, a potrzeba będzie wielka, zawsze można skorzystać ze starego i niezawodnego sposobu, czyli odnalezienia najbliższego McDonalds'a. Wyszukiwarka McDonalds'a dostępna na stronie tutaj.

No comments

Powered by Blogger.