bespoke, czyli promocje i rabaty dopasowane do potrzeb klienta

bespoke offers - to nowy serwis z ofertami specjalnymi od Barclays'a dla każdego powyżej 18 roku życia, kto jest rezydentem w Wielkiej Brytanii, niezależnie od tego czy jest, czy też nie klientem tegoż banku. Do skorzystania z promocji nie trzeba również używać wyłącznie kart debetowych/kredytowych Barclays'a.
Oferta może zawierać rabaty, vouchery, czy darmowe propozycje specjalne dobierane do poszczególnych klientów.
Jak podaje bespoke, od innych, konkurencyjnych  stron z promocjami serwis odróżnia to, że dopasowuje on swoje promocje indywidualnie do klienta, używając informacji podanych przez użytkowników o ich zainteresowaniach oraz zamiarach ewentualnych zakupów. Wystarczy zatem zalogować się w serwisie, podać co lubimy jeść, kupować, co robić, gdzie i kiedy a serwis bespoke wyśle nam oferty specjalnie dostosowane do naszych potrzeb online lub na telefon. Skorzystać z ofert i płacić możemy najczęściej bezpośrednio ze strony serwisu.

Przykładowe oferty bespoke:
  • Oferta od Starbucks'a: kupon wart £10 za £5 - szczegóły tej promocji opisaliśmy tutaj
  • 40% taniej w  The Body Shop oraz darmowa dostawa na zakupy powyżej £5 - aby skorzystać kliknij tutaj
  • 30 dniowe, próbne korzystanie z serwisu LoveFilm.com  (+ £20 M&S voucher po pierwszej płatności,  jeśli podpiszesz umowę) - aby skorzystać kliknij tutaj
  • Bilety do kina w ODEON Cinema ważne w obrębie M25, czyli autostrady okalającej Londyn - cena Bespoke: £7; poza obrębem M25 - £6 - aby skorzystać kliknij tutaj

Oferty odświeżane są na bieżąco więc warto zaglądać na bespoke.co.uk codziennie lub zalogować się w serwisie, aby otrzymywać oferty mailowo.

No comments

Powered by Blogger.