2 bilety w cenie 1 na: Londyńskie Oko, Lochy Londynu, Życie Morskie Londyńskie Oceanarium lub Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds


Dla wszystkich londyńczyków lubiących wyrwać się z domu oraz turystów z UK i zza morza tygodnik Time Out oferuje kupony rabatowe, dzięki którym do każdego biletu osoby dorosłej, na jedną z największych londyńskich atrakcji, dostaniemy kolejny bilet za darmo (2 bilety w cenie 1).

Aby skorzystać z oferty wystarczy wejść na stronę promocyjną Time Out, klikając tutaj, podać swój adres email po prawej stronie i czekać na kupon (voucher), który należy wydrukować i zabrać ze sobą do wybranej atrakcji: na Londyńskie Oko (EDF London Eye), Lochy Londynu (The London Dungeons), Życie Morskie Londyńskie Oceanarium (SEA LIFE London Aquarium) lub Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds.

Wydrukowane bilety są ważne do końca roku 2013 na: The London Dungeons, SEA LIFE London Aquarium i Madame Tussauds London oraz do 30 czerwca 2013r. na Londyńskie Oko.

Ceny normalnych biletów na poszczególne atrakcje podane są poniżej:
Jak widać ceny biletów nie są niskie, ale wybierając się we dwójkę i korzystając z promocji 2 za 1 koszt biletów zmniejszymy o połowę.


No comments

Powered by Blogger.