Masz pociąg do Paryża lub Brukseli? Z Eurostar teraz za jedyne £59


Styczniowe promocje nie mają końca. Tym razem w Eurostar, z którym możemy udać się komfortowo do Paryża lub Brukseli i z powrotem już od £59. Przecenione bilety są do nabycia na podróż pomiędzy 17 stycznia a 27 marca 2013 (wyłączając okres 14 - 24 lutego 2013r).

Promocja kończy się za 10 dni - 14 stycznia 2013r. Oferta w tej cenie zawiera 90000 miejsc do Paryża i 60000 do Brukseli. Rezerwacji można dokonać klikając w link tutaj.

Przy płatnościach kartą kredytową (credit card) pobierana jest opłata £4. Płatności dokonywane kartami debetowymi (debit card) nie wiążą się z dodatkowymi kosztami.

Orientacyjna długość podróży z Londynu do Paryża to 2godz. 16 minut, do Brukseli 2godz. i 1 minuta.
Pomimo tego, że wybieramy się  pociągiem z Londynu do Paryża podróż lądowa trwa w rzeczywistości krócej niż przelot samolotem. Należy bowiem odliczyć dojazd do/z lotniska (stacje kolejowe obsługiwane przez Eurostar znajdują się najczęściej w centrum miasta) oraz fakt odprawy lotniskowej, na której powinniśmy się pojawić minimalnie z 45 minutowym wyprzedzeniem. Poza czasem oszczędzamy też na opłacie za bagaż, który przewieziemy pociągiem za darmo bez sprawdzania wagi.
Eurostar obsługuje głównie połączenia kolejowe pomiędzy Londynem (St Pancras International), Paryżem (Gare du Nord) i Brukselą (Midi/Zuid). Poza tym pociągi te kursują do wielu atrakcyjnych miejsc na kontynencie. Szczegółowy wykaz destynacji można znaleźć klikając tutaj.

Pociągi Eurostar pokonują kanał La Manche, korzystając z Eurotunelu. Poza tym tunelem, pociągi korzystają na znacznej części trasy z linii szybkich kolei, osiągając szybkość 300 km/h we Francji, w Belgii i w Anglii. Wewnątrz tunelu poruszają się maksymalnie z prędkością 160 km/h.

No comments

Powered by Blogger.