Kino bez ograniczeń z Cineworld Unlimited Card

Z kartą Cineworld możesz odwiedzać kino tak często, jak tylko zechcesz i oglądać tyle filmów, ile Ci się spodoba. Wystarczy, że wybierzesz się do kina więcej niż raz w miesiącu, a oszczędzisz na miesięcznej subskrypcji, która wynosi obecnie £14.99. Karta Cineworld Unlimited działa również w promocji Orange (EE) Wednesday (opis oferty znajdziesz klikając tutaj), co oznacza, że w każdą środę możesz zabrać znajomego ze sobą do kina całkowicie za darmo. 

Cineworld Group plc jest właścicielem drugiej co do wielkości sieci kin w Wielkiej Brytanii, posiada ponad 800 sal kinowych w 80 kinach, z czego 78 znajduje się w UK, po jednym w Irlandii i Jersey. Jest to jedyna sieć kinowa w Wielkiej Brytanii oferująca subskrypcję z nieograniczonym dostępem do oglądania filmów.
Standardowa karta Unlimited Cineworld Card  działa w dowolnie wybranym kinie, poza czterema oddziałami londyńskiego West End'u: Chelsea, Haymarket, Fulham Road and Shaftesbury Avenue - wymienione kina wymagają wyższej opłaty subskrypcyjnej (aktualnie £17.99). 

Decydując się na abonament miesięczny podpisujemy z Cineworld  12- miesięczny kontrakt, którego zerwanie przed czasem wiązać się może z dodatkowymi kosztami. Opłatę roczną możemy uiścić jednorazowo lub, podając dane bankowe, za pomocą polecenia zapłaty (direct debit). Z kartą Cineworld wejdziemy bezpłatnie dowolną ilość razy, na dowolnie wybrany seans (poza filmami 3D, za które należy uiścić każdorazowo dodatkową opłatę).
Posiadacze karty Unlimited mogą liczyć na 10% rabat na jedzenie i napoje zakupione w kinie. Ponadto dla tych, którzy pozostają z Cineworld  dłużej niż 12 miesięcy przygotowana została specjalna karta - Unlimited Premium, dzięki której uzyskać można 25% rabat na jedzenie i napoje oraz 10% rabatu w wybranych kawiarniach Starbucks'a. Poza tym posiadacze kart Unlimited Premium nie ponoszą dodatkowych kosztów za oglądanie filmów w 3D (okulary płatne są dodatkowo).

Istnieją dwa sposoby uzyskania karty Cineworld:
  1. należy udać się do dowolnej placówki Cineworld i porozmawiać z osobą z obsługi - po załatwieniu formalności na miejscu uzyskamy  papierową kartę tymczasową, której używać będziemy do momentu otrzymania drogą pocztową plastikowej Unlimited Cineworld Card
  2. zaaplikować o kartę online klikając tutaj - po pozytywnej akceptacji należy wydrukować tymczasową  kartę papierową, jakiej można używać, do chwili aż właściwa karta Unlimited nadejdzie pocztą; należy mieć pod ręką dane swojego konta bankowego oraz aktualne zdjęcie paszportowe

Wtorkowe promocje cenowe

Jeśli nie zdecydujesz się na zakup karty Unlimited możesz skorzystać z wtorkowych promocji w sieci Cineworld (Bargain Tuesday), kiedy to bilety na dowolny film, w wybranych kinach, są najtańsze. 

No comments

Powered by Blogger.